Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Bankaların çalışma saatlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda ise Ziraat Bankası çalışma saatlerini bulabilirsiniz.

Osmanlı Devleti’nin kurmuş olduğu ilk banka olan Ziraat Bankası bugün ülkemizde en geniş şube ağın sahip banka. Yurtiçinde 1604, yurtdışında ise 25 banka ile hizmet veren Ziraat Bankası’nın temelleri 1863 yılına dayanmakta.

Önceki sayfalarımızda belirttiğimiz gibi kimi banka öğle tatili yapıyor kimisi yapmıyor. Kimisi 17.00′da kapanıyor kimisi 17.30′da.

Ziraat Bankası mesai saatleri ise hafta içi her gün sabah 09.00-12.30 öğleden sonra 13.30-17.30 saatleri arası. Bu aralıklarda gittiğinizde hizmet alabilirsiniz.

ATM‘lerden dilediğiniz işlemleri yapabileceğiniz gibi 444 0 000 numaralı telefondan da Ziraat Bankası Çağrı Merkezi‘ne ulaşabilirsiniz.

Bu bilgiler işinize yaradı mı? Paylaşarak destek olmaya ne dersiniz?
  1. :razz: çok iyiymiş

  2. saat 16:30′u geçtikten sonra işlem yapmayanlar var.ne kadar doğru yapıyorlar bilemiyoruz artık…

  3. Söylediğiniz saatler aralıklarında bile bankalarınız hizmet vermiyor. Zaten karınca gibi çalışıyorlar üstüne birde kapattık diyorlar! Şube telefonlarına bakılmıyor bile. Belki 30 kere aradım ama açan kimse yok. İnsanları mağdur etmekten başka hiç birşey mi yapmaz bir kurum ya!

  4. Çağtay kardeşim haklısında :D o karınca değil karınca çalışkan hayvandır ağustos böcüü gibi çalışıyolar :D Sâât 4.3o oLunca Bayi gibi ekmek bitti dağalın diyo kapatıyo kepengi 3 gündür kredi parasını aLamadım …

  5. yaa cumaryesi gunlerı açık mı…? :evil: :evil: :evil:

  6. Müşteri hizmetleride 3 saat bekletiyor

  7. Dilaver Asar

    Bence bazı Bankalara göre gerçekden çok çok hızlı ve iyi.

Yorum Yap