Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Bankaların çalışma saatlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda ise Ziraat Bankası çalışma saatlerini bulabilirsiniz.

Osmanlı Devleti’nin kurmuş olduğu ilk banka olan Ziraat Bankası bugün ülkemizde en geniş şube ağın sahip banka. Yurtiçinde 1604, yurtdışında ise 25 banka ile hizmet veren Ziraat Bankası’nın temelleri 1863 yılına dayanmakta.

Önceki sayfalarımızda belirttiğimiz gibi kimi banka öğle tatili yapıyor kimisi yapmıyor. Kimisi 17.00’da kapanıyor kimisi 17.30’da.

Ziraat Bankası mesai saatleri ise hafta içi her gün sabah 09.00-12.30 öğleden sonra 13.30-17.30 saatleri arası. Bu aralıklarda gittiğinizde hizmet alabilirsiniz.

ATM‘lerden dilediğiniz işlemleri yapabileceğiniz gibi 444 0 000 numaralı telefondan da Ziraat Bankası Çağrı Merkezi‘ne ulaşabilirsiniz.

 1. :razz: çok iyiymiş

 2. saat 16:30’u geçtikten sonra işlem yapmayanlar var.ne kadar doğru yapıyorlar bilemiyoruz artık…

 3. Söylediğiniz saatler aralıklarında bile bankalarınız hizmet vermiyor. Zaten karınca gibi çalışıyorlar üstüne birde kapattık diyorlar! Şube telefonlarına bakılmıyor bile. Belki 30 kere aradım ama açan kimse yok. İnsanları mağdur etmekten başka hiç birşey mi yapmaz bir kurum ya!

 4. Çağtay kardeşim haklısında :D o karınca değil karınca çalışkan hayvandır ağustos böcüü gibi çalışıyolar :D Sâât 4.3o oLunca Bayi gibi ekmek bitti dağalın diyo kapatıyo kepengi 3 gündür kredi parasını aLamadım …

 5. yaa cumaryesi gunlerı açık mı…? :evil: :evil: :evil:

 6. Müşteri hizmetleride 3 saat bekletiyor

 7. Dilaver Asar

  Bence bazı Bankalara göre gerçekden çok çok hızlı ve iyi.

 8. bankamatik olarak iy ama müşteri hizmetlerinde çalan müziği dinlenmekden soracagım soruları unutyorum 2 saate baglanıyo bu ne ya.

 9. Ben işlem yaptim ziraat atmden paranıza alıkonuldu dedi. napmam lazim

 10. halide steckel

  Bugun saat 10.00 dan beri tam bir saattir ziraat Koln subesini ariyorum cevap veren yok, ne yazikki.

 11. Ziraat Bankası Yetkilileri çalışıyormusunuz yoksa uyuyormusunuz ne şube telefonalarına bakıyorlar nede çağrı telefonu yarım saat cevap vermediler aldığınız paranın hakkını verin lütfennnnnnn

 12. :evil: ziraat bankasi musteri hizmetleri konusunda sifir. Yarim saat bekleyip baglanamadigim oldu

 13. Ya ben hesabina para yatrcaktm unite arizasi dedi karti verdi parayi vermedi musteri hizmetlerini aradim oparetore baglanamadim nasl olacak yardimci olur musunuz ?

 14. Dün Bayramın ilk günü Atm den Kartsız işlem yapmadım sebebini öğrenebilirmyim vede sorun varsa ne zaman düzelir?

 15. abdullah izci

  ziraat bankası olsun başka banka olsun sabah erken gidin akşama belki sıra gelirr her bankada o kadar müşteri var ama ne yazikki 2 gişeyi geçmez sorsanız zarar ediyorlar sanarsınız eleman alamıyorlar az eleman alında bi kaç kişi daha sebeblensin yanı sıra da sıra çabuk gelsin desemde olmayacak ama benimkisi bi vatandaşlık dorevi bunu yazmadanda gecemiycem tşkler kolay gelsin….

 16. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum

 17. 40 yaşındayım hayatım boyunca 3 defa kredi çektim hepsinide ziraat bankasından gayet mutluyum devlet bankası diğer bazı bankalar gibi extra kazzıklar yok müşteri temsilcisinede en kısa sürede ulaşıyorum sorunum varsa derhal çözülüyor

 18. bahri sensebat

  10 kasimda acikmi?

 19. Haksizlik etmeyelim,bir ziraat müşterisi olarak gayet memnunum,işlem yapma zamanınıza Gününe göre değişir işlem hızları,teknolojiyi bilmeyen ayak uyduramayan ATM den tam randımanlı faydalanmaz,ben sube ve ATM ve internet bankacılığını kullanıyorum hiç sorun yaşamıyorum,Dünya’nın neresine gidersem gideyim kredi Kartı ile Yaptığım alış-verişin bilgisini mağazadan çıkmadan yolluyorlar,mesai saati 17.30 da biten Banka’nın elamanı en erken 18.00da Şube’den çıkar günü sonu hesap kapatmaları için vs vs işlemleri için.bilmeden yargılamayın.

Yorum Yap