Marmaray Sefer Saatleri

Asrın projelerinden Marmaray bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda seferlerine başladı. Biz de CalismaSaatleri.Net olarak Marmaray’ın ilk ve son seferi, sefer sıklığını ve güzergahını sizlerle paylaşmak istedik.

Maramaray’ın hareket saatlerine bakacak olursak Ayrılıkçeşme’den Kazlıçeşme tarafına giden Marmaray’ın ilk seferi 06.00’da başlıyor. Bu hatta 00.00’a kadar hizmet veren Marmaray trenleri Kazlıçeşme – Ayrılıkçeşme istikametinde ise yine 06.00’da başlıyor.

Son Marmaray trenin hareket saati yukarıda da bahsettiğimiz gibi Ayrılıkçeşme – Kazlıçeşme istikametinde 00.00’da, Kazlıçeşme – Ayrılıkçeşme istikametinde ise 23.40’da yapmakta. Marmaray gün boyu da 10 dakikada bir de seferlerini gerçekleştirmekte.

Marmaray’ın güzergahı ve durakları ise şöyle;

Halkalı >< Mustafakemal >< Küçükçekmece >< Florya >< Yeşilköy >< Yeşilyurt >< Ataköy >< Bakırköy >< Yenimahalle >< Zeytinburnu >< Kazlıçeşme >< Yenikapı >< Sirkeci >< İstanbul Boğazı >< Üsküdar >< İbrahimağa >< Söğütlüçeşme >< Feneryolu >< Göztepe >< Erenköy >< Suadiye >< Bostancı >< Küçükyalı >< İdealtepe >< Süreyya Plajı >< Maltepe >< Cevizli >< Atalar >< Başak >< Kartal >< Yunus >< Pendik >< Kaynarca >< Tersane >< Güzelyalı >< Aydıntepe >< İçmeler >< Tuzla >< Çayırova >< Fatih >< Osmangazi >< Gebze

Konuya benzer diğer yazılar...

1 Yorum

  1. mesut diyor ki:

    Süper,
    Yakıştı istanbula

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir