Eczane Çalışma Saatleri

Bir insan olduğumuz için sık sık veya ara ara sağlık sorunları yaşıyoruz. Hastalıklarımızın çözümü için de doktorlara başvuruyoruz. İlaçlar için ise eczanelerin yolunu tutuyoruz. Biz de burada eczane çalışma saatlerini paylaşmak için sayfa oluşturduk.

Bildiğiniz üzere gündüz tüm eczaneler açık gece ise nöbetçi eczaneler hizmet veriyor. Biz her ikisinin de çalışma saatlerini sizlerle paylaşacağız.

Eczanelerin gündüz çalışma saatleri illere göre küçük değişiklikler gösterse de genel itibarı ile eczaneler 08.30′da açılıyor ve 19.30′da kapanıyor.

Nöbetçi eczaneler ise akşam 19.00′dan sabah 09.00′a kadar hizmet vermekteler. Yukarıda dediğimiz gibi illere göre küçük oynamalar olmakta.

Bu konuyla ilgili bir karikatürü de sizlerle paylaşmak istedik. :)

eczane

 

Bu bilgiler işinize yaradı mı? Paylaşarak destek olmaya ne dersiniz?
 1. ÇALIŞMA SAATLERİ ÇOK FALZA İNSAF YILLARDIR VAKTİMİZDEN ÇALDINIZ TEB.

 2. kesinlikle katılıyorum..

 3. 11 saat calııyoruz diye isyan ediyorunuz !!

  ben güvenlik görevliiyim 13 saat nöbet tutuyorum ankaranın ayazında asgari ücret alıyorum ükür edin biraz halinize !

 4. Yaptiginiz meslegin farkinda degilsiniz galiba insanlari iyilestirecek ilaclari satiyorsunuz bakkaldaki abi gibi sakiz vs. satmiyorsunuz birde insaf demissiniz yazik gercekten tarlada ve insaatta 40 derecelik sicagin altinda eve ekmek goturmeye calisan insanlar var ve bunlar asgari ucret bile alamıyorlar. Millet olarak cok berbat bir durumdayiz yazik hasforu saygı vs. Bu degerlerin hepsi kayboldu gitti bizde.

 5. ilhan kardeşim mesleğimizi daha kusursuz yapabilmek için istiyoruz hafta sonu tatilini. bizim işimizde hataya yer yoktur. beden olarak değilse bile beyin olarak yorgunluk hata olma oranını arttırır o yüzden sen galiba cumartesi iş yapan ve buna karşı bir arkadaşsın o yüzden saygı görmek istiyorsan saygı göstermelisin yada bizim sektörle alakan yoksa susmalısın karar senin.sen okadar çok düşünüyorsan insanları kendin birşeyler yapmayı dene istersen.şunu da belirteyim ben kendim bilhassa dava açacağım kimsenin bizi daha fazla kullanmasına izir vermemeliyiz.

 6. ibrahim KARADAĞ

  ECZACI ODASI ÇALIŞMA SAATLERİ 09:00-18:30
  CUMARTESİ PAZAR KAPALI AMA BAHSİ GEÇEN ODAYA BAĞLI ECZANELER 08:30 19:00 HATTA ECZACILARIN TALEBİ ÜZERİNE AÇILIŞ 08:00 İŞLER YETİŞMEDİĞİ İÇİNDE KAPANIŞ 20:00 YE KADAR UZAYABİLİYOR. BU NE PEHRİZ BU NE LAHANA TURŞUSU. BİRAZ ADALET VE VİCDAN

 7. mehmet ali kuş

  :!: biraz insaf bu kadar çalışma saati çok Hakkımı helal etmiyorum eczane duvarında çalışma saatleri 8:30 12:30 13:30 17:30 diyor ama gel gelelim biz saat 08:00 bir başlıyoruz akşam 19:30 bazen kapıyı kitle 20:30 falan .nerde adalet Allah bildiği gibi etsin Eczacılara göre hava hoş çalıştırın bakalım

 8. ARKADAŞLAR eczane saatlerini düzenlicekler sanıyorum gerçekten çok yoruluyoruz

 9. ezcacı olmasaydınız o zaman bi sizsiniz dimi çalışan.. babanızın hayrınamı çalışıyosunuz

 10. Çalışacaksınız tabi işiniz bu.bunca insan eve ekmek götürmek için 3 kuruşa kan ter icinde çalışıyor ve sizin kadar ağlamıyor hatta hiç ağlamıyor. çoğunuz zaten eleman birakıp özel islerinizle ilgileniyorsunuz. insanlara faydaniz dokunur diyemi korkuyosunuz ozaman eczane acicam diye sag solda okumus adam diploması kovalamayin.cok yoruluyolarmis kiyamam gelin bide benim calisanlarimin işini yapin gik cikarmiyorlar gerçi insan hakkı yemem asla alin terlerinin hakkini hatta fazlasini veriyorum. islerine dört elle sarilsinlar diye.o işte yarim saat dayanamazsiniz siz. onca isin arasında hastalanip eczaneye gitmeye zor vakit buluyorlar. sizin işiniz insanlara yardim etmek biraz sayginiz olsun işinize ve insanlara aglamayin sanayi sektöründe boyle bi istemi varmis diyeceginiz o kadar brans varki sizinki tatil sayilir.

 11. kimi patron atıp tutuyor.kimi ben nasıl çalışıyoRUm sizde çalışın dıYor ama suat arkadasımızn dediğine katılıyorum.bizden sizin sağlığınız için yararlı işler yapmamızı beklıyorsanız çalışma saatlerimiz konusundakı isyanlarımızı baltalamak değil desteklemeniz gerekli.Biz nasıl sizi düşünüp yararınıza seyler yapıyorsak lutfen sizde bu konu hakkında en azından bilginiz yoksaa yorumda yapmayın.
  BU arada eczacı ve teknisyen arkadaslar,çeşmedeki eczanelerın yaz ve kış çalışma saatlerını bilen varmıdır?

Yorum Yap