Bim Çalışma Saatleri

Türkiyenin her yerinde, mahallenizin hemen her köşesinde bir Bim’e rastlıyorsunuzdur.

Çok ucuza bizlere sunduğu sayılı elektronik aletleri alabilmek için sabah açılış saati çok önemli. Yaz saati uygulaması farklı olsa da, günümüzde kullanılan mesai saatleri şöyledir.

Bim Mesai Saatleri: 9.00-21.00 arasıdır.

Bim öğle arası vermiyor.

Cuma günleri Cuma namazı saatlerinde yani 12.00-12.40 arası öğle molası veriyor.

Konuya benzer diğer yazılar...

17 Yanıtlar

 1. yusuf kaymaz diyor ki:

  bimden memnunuz sadece kapanış saati çok erken.:)

  • free diyor ki:

   erkenmi?alışmışınız gece yarılarına kadar alışverişe.ordaki çalışan insanın bi hayatı yok dimi?varsa yoksa keyfin.avrupaya gitde gör market saatini.pazar günü bile heryer kapalı.

 2. tunç diyor ki:

  Ankara Eskişehir yolu TOKİ YAPRACIK konutlarının bulunduğu bölgede hiç market yok özellikle bim açılmasını istiyoruz en erken ne zaman açılır bilgi verir misiniz?

 3. Ali diyor ki:

  Dokuzda magaza mi acilir.neredeyse oylen olacak.

 4. ayhan diyor ki:

  bimden memnunuz

 5. Serhat diyor ki:

  Bimden evet memnunuz fakat bim, ufakdan ufakdan iyice fiyatları yükseltti. :roll:

 6. EYAVUZ diyor ki:

  9 DA MARKETİN AÇILMASI İÇİN 8 DE MARKETE GİRİŞ YAPILIR MARKETİN İÇERİSİNDE SKT KNTOLÜ YAPILIR KASALAR AYARLANIR DERKEN SAAT 9 OLUR.AKŞAM 9 DA KAPI KİLİTLENİR.MAĞAZA İÇİNDE TEMİZLİK SAYIM IVIR ZIVIR DERKEN OTURULUR KASA BAĞLANIR EĞER SORUN ÇIKMAZ İSE ÇIKIŞIN 10 U BULUR.HELEKİ AÇIK ÇIKARSA GECE 12 YE KADAR TIRMALARSIN.GELEN MALI DA KASA HESABINIDA TEMİZLİĞİDE SOKAK SOKAK KAĞIT DAĞITIMINIDA AYNI ELEMAN YAPAR.BİMDE ÇALIŞAN PERSONELE SORMAK GEREKİR BİRDE BİMİ…ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.

 7. EYAVUZ diyor ki:

  birde poşet sıkıntısı vardır bimde.aylık belli oranda poşet alma hakkınız vardır mağaza olarak.haliyle spot ürünler geldiğinde vatandaş haklı olarak çok poşet kullanmak zorunda oluyor.poşet bittince müşteriden azarı yiyorsun.bitmesin diye az verincede yine azar yiyorsun.çevre mağazalardan ödünç poşet alıyorsun.merkezden kesinlikle alamazsın.neymiş efendim 1 poşetin doğada çözünme süresi 1 aymış o yüzden poşeti az kullanacakmış müşteri.tamam doğru bu konuya katılıyorum da poşetleri fiyatı en düşük olandan yani en incelerinden bastıracaksın müşteri 2 ürün koyacak o poşete eve gidene kadar yırtılıp saçılacak etrafa ne var ne yok.azıcık paraya kıyıp daha sağlam ve doğada çözünebilen poşet alınabilir.madem çevrecisiniz o zaman satılan ürünleride ambalajlamayın açıkta satın.neden poşete sıra gelince çevreci olunuyor? acaba 1 balyası 200-300 tl olduğundan mı? Biraz da kaliteyi ön planda tutmak gerekir.malesef hep ciro yükseltme giderlerden kısma derdinde bazı firmalar.

 8. münir ahmet çevikel diyor ki:

  Ben İstanbul borsasının yanındaki Denizbank Sitesinden yazıyorum.Bize en yakın Reşitpaşa da ve Poligon mahallesinde BİM var.Bizim orda Borsa,İETT evleri Gecekondular ve bizim Denizbank Sitesi var.Birde İstinye ye inişin başladığı ana yolun kenarında lüx siteler yakında sahiplerine teslim edilecek.Bütün bu insanlar özellikle gıda üstüne doğru dürüst mal getirmeyen ŞOK markete teslim.Bu yönde bir inceleme yaparsanız İnşallah bizim mahallemize de BİM açılmış olur.Şimdiden teşekkürler.
  MÜNİR AHMET ÇEVİKEL

 9. caglar ULKER diyor ki:

  sahipleri oldukca cimri olsa gerek kapanış erken deriz aynı paraya işcileri daha cok calıştırırlar kalite düşer alsalar 2 eleman daha 8 11 açık olur . ÇALIŞANA HAKKINI VERECEKSİN AĞA AYLIK CİRON MİLYONLAR AYDA 1800 FAZLA VERMEK BATIRMAZ KİMSEYİ

 10. bim i seviyoruz diyor ki:

  😛 hayırlısı

 11. Elif demir diyor ki:

  Bu bilgi yanlış. Suan saat 13:26 ve bizim bim hala öğle tatilinde ? Suan kapalı? Sadece bugün değil başka zamanlarda da öyle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir