Aras Kargo – Kargo Takibi

Çeşitli zamanlarda uzak bölgelerden alışveriş yapıyoruz. Bu alışverişler için de kargo firmalarını kullanıyoruz. Bu yazımızda ise Aras Kargo’nun Kargo Takibi bölümünü sizlerle paylaşacağız.

Aras Kargo ile ürün gönderecekseniz öncelikle Aras Kargo Çalışma Saatleri başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ediyoruz.

Aras Kargo gönderi takibi için ise http://www.araskargo.com.tr/web_18712_1/functions.aspx adresine girmeniz gerekiyor. Gönderinizin nerede olduğunu öğrenmek için ürünün kargo takip numarasını bilmeniz gerekmekte. Kargo takip numaranızı bilmiyorsanız Seri No, İrsaliye No, Referans No bilgilerinizi bulmanız gerekmekte.

Eğer E-Ticaret sitelerinden alışveriş yaptıysanız da “E-Ticaret siparişlerinizin takipleri için sorgula.” bölümünden de kargonuzu sorgulatabilirsiniz.

  1. korgo hale elime ulaşmadı

  2. 21 mayısta izmirden sipariş verilen kargo 25 mayıs oldu hala teslim etmediler burdur bucaka aras kargo çok yavaş hizmet veren ve ilgisiz bi firma telefonumda kontör yoktu 2 sefer mail attım web sitelerine hiç ilgilenmiyorlar kargo takip sistemide evlere şenlik yarın pazar tatil bakalım pazartesi teslim edeceklermi bekliyorum sabırla biraz hızlı olun lütfen aras kargo diğer kargolardan böle bi yavaşlık görmedim ürünümü 2 günde teslim aldım pesss yaniiii son sözüm budur…

  3. bu ne yaaa hala gelmedi..Ve diyorlar çeşitli nedenlerden dolayı size ulaşamadık..git ya mng kargo iki günde bizim kapıya geldi.

  4. merhaba ben istanbuldan ayakkbı sipariş ettim bugün teslim edilir dedndi acaba elinizdemi ayakkabı yagmru

  5. 18 temmuzda sıparıs verdım halen gelmedı bana yardımcı olumusunuz

  6. aynı gün verilen 2 siparişimin biri ptt kargo ile dün teslim edildi aras kargo ile verilen hala gelmedi.üstelik daha pahalı.online sorgulamadan bakayım dedim nasıl bir sistem kurmuşlarsa artık hiç bir şekilde bilgi alınamıyor.aras kargo mu bir daha tövbeler olsun

  7. Ürünüm alıcıya 5 gündür ulaşmadı çok büyük saçmalık geri isteyeceğm ben başka kargoyla gönderirim

Yorum Yap